IT Tester 🦸🏼‍♂️💫

Hledáme Testera, který se připojí do týmu vývojářů, který pracuje na různorodých projektech pro našeho bankovního klienta.

Vaše role

Jako IT Tester budete klíčovým členem našeho vývojového týmu, který se zabývá aplikacemi s back-endem v Javě a front-endem v React, Angular a TypeScript.

Vaším úkolem bude provádění manuálních, integračních i automatizovaných testů, testování REST API pomocí Postmanu, tvorba testovacích dat a práce s různými integrovanými systémy. Budete také testovat interní aplikace a analyzovat výsledky z Kibana logů. Pro automatizaci některých front-end testů používáme Playwright/Typescript.

Co Vás čeká?

  • testování funkcionalit velké aplikace a jejich integrací na ostatní systémy
  • testování API pomocí Postmanu a analýza dat
  • vytváření a úprava testovacích scénárů v JavaScript/TypeScript
  • práce s Playwright a Typescript pro automatizaci testů
  • rychlá orientace v širokém spektru interních a integrovaných aplikací
  • analýza a interpretace výsledků testů a logů

Co od Vás čekáme?

  • zkušenosti s testováním softwaru na úrovni medior/senior (min. 4 roky)
  • schopnost samostatné práce a dobrá organizace
  • dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup k řešení problémů
  • znalost SQL, Kibana, OpenShift a základy SOAPUI, Rest API

Výhodou:

  • znalost JavaScriptu nebo TypeScriptu
  • zkušenosti s nástroji jako jsou Postman, Fujira, Swagger a Playwright

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP/IČ dle tvých preferencí
  • finanční ohodnocení (až 7 500 Kč/MD) dle tvých zkušeností a schopností
  • práci na zajímavém projektu v bankovním sektoru
  • nové výzvy, různorodost testovacích úloh a podporující tým
  • budeme Vás dále rozvíjet, jak v oblasti různých certifikací, tak ve Vašich soft skills, na osobní rozvoj Vám dáme až 12 dní placeného volna ročně
  • při spolupráci na HPP se také můžete těšit na 5 týdnů dovolené a balíček dalších příjemných benefitů, jako jsou například plně hrazené stravenky, karta MultiSport a roční bonus

Pojď posílit náš tým...

Nicol Šeráková

HR Generalist
25
Dní dovolené
12
Dní placeného studijního volna
100 Kč
Na stravné denně
HO
Možnost občasné práce na homeoffice

Co ty na to? Našli jsme tě? Na motivační dopisy si moc nepotrpíme, klidně nám rovnou zavolej a řekneme si, co nás vzájemně čeká a nemine! Jestli nemáš životopis, napiš aspoň pár vět o sobě. Hledáme parťáky na dlouhodobou spolupráci i nové kamarády do party ;) Jo, a odpovíme všem!

Zanechte nám vzkaz, ozveme se vám

Děkujeme, Vaši zprávu jsme úspěšně přijali.
Budeme vás kontaktovat co nejdříve.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu.

O Vaše data se staráme dle našich
Zásad ochrany osobních údajů.

Nebo nám rovnou zavolejte

+420 601 336 386
nicol.serakova@epptec.eu